Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda


Endüstriyel Mekatronik; 15 yıldan fazla sektörel tecrübeye sahip, Türkiye ve Dünya çapında birçok büyük projeye başarı ile imza atmış kadronun bir arayagelmesi ile 2019 yılı Eylül ayında kurulmuştur.

Endüstriyel otomasyon, yazılım,elektrik, elektronik, yenilenebilir enerji, mekanik alanında hizmet vermeyiamaçlayan firmamız faaliyetlerini kurulduğu günden itibaren başarı ve karşılıklıgüven ile yürütmektedir.

Endüstriyel Mekatronik; proses kontrol ve endüstriyel otomasyon konularındauzmanlaşmış bir mühendislik firmasıdır. Hedefi, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygunolarak ileri teknolojiyi, doğru ürün ve profesyonel hizmet anlayışıyla müşterimemnuniyetini sağlamak ileri teknoloji endüstriyel otomasyon konusunda öncübir olmasıdır.

Endüstriyel Mekatronik; proses kontrol, endüstriyel otomasyon elektrik, elektronikve mekanik konularında uzmanlaşan çeşitli sektörler de, ekipman seçimi vetemini, otomasyon yazılımları, projelendirme ve sistem imalat montajı,dökümantasyon, teknik servis hizmetleri ile anahtar teslim hizmetler vermektedir.Otomasyon sistemleri konusunda tecrübe ve deneyimlerimiz ile gelişme veyeniliğe açık tutumumuz en iyi kaliteye ulaşmamızı sağlamaktadır. Bu konudafelsefemiz mükemmeli ve güveni yakalamaktır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın