Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Çelik Silo 

Çelik Silo 

Barkodlu ürün transfer kontrolü, Tartım ve dolum analizi, Araç giriş çıkış raporlaması.

Yem Fabrikası 

Yem Fabrikası 

Ürün transfer kontrolü, makro ve mikro dozajlama sistemleri, ürün giriş ve çıkış rapolarması, tartım ve dolum raporlaması, peletleme, paketleme

Un Fabrikası

Un Fabrikası

Ürün transfer kontrolü, ön temizleme, yıkama, öğütme, paketleme.

Hareket Kontrol Sistemleri

Hareket Kontrol Sistemleri

Endüstriyel Mekatronik, Servo tabanlı hareket kontrol sistemi uygulamalarınızda gerekli olan çözümü isteğinize uygun şekilde en yüksek verim ve en düşük maliyet ile sunar.

Tartım ve Dolum Üniteleri

Tartım ve Dolum Üniteleri

Tartım ve dozajlama sistemlerinde yılların tecrübesi ile Endüstriyel Mekatronik firması olarak hizmet vermekteyiz. Tartım ve Dolum alanında yüksek hassasiyet, hızlı ve kararlı kontrol ile en iyi mühendislik hizmetini vermekteyiz.

Güç Otomasyonu (SCADA) Enerji İzleme

Güç Otomasyonu (SCADA) Enerji İzleme

Endüstriyel Mekatronik; yenilenebilir enerji sistemleri nükleer termik santraller ve enerji nakil hatlarında tecrübeli mühendislik kadromuz ile anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

Pano Tasarımı ve İmalatı

Pano Tasarımı ve İmalatı

Endüstriyel Makatronik otomasyon sisteminde kullanılıcak yüksek kaliteli geniş ürün yelpazesi içinden proje mühendisleri tarafından doğru ve kaliteli ekipmanların seçimi, kontrol sinyalizasyonlarına göre pano tasarımları yapılır, elektrik projesi çizimi hazırlanır.

Savunma Sanayi

Savunma Sanayi

Endüstriyel Mekatronik firması, devletimizin savunma sanayi alanında yürüttüğü stratejik ve yüksek önem arzeden projelerini seçkin ve yüksek mühendislik kadrosu ile yerine getirmektedir.

Elektrik Taahhüt

Elektrik Taahhüt

Elektrik taahhüt elektrik enerjisi ile ilgili projelerin uygulanması olarak tanımlanabilir. Elektrik taahhüt uygulamalarında, mühendisler tarafından çizilmiş olan projeler fiziki sistemlere dönüştürülür.

Raporlama

Raporlama

Endüstriyel alanda raporlama önemlidir. Ürünlerin giriş ve çıkış idaresini kayıt altına almak gerekmektedir. İşletme içinde, verilen üretim değerine göre en verimli şekilde bu tesisin çalışması istenir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın